O nas

156

szczęśliwych dzieci

58

wydarzeń

7

zajęć dodatkowych

O nas

 

Działam już od 2014 roku !  Minione 5 lat wzbogaciło mnie o doświadczenie, szeroki zakres atrakcji, kursy u samego lidera w śród animacji !

 

Każde przyjęcie jest dla mnie indywidualnym wyzwaniem. Jeśli na imprezie Twojego dziecka pojawi się więcej niż 12 dzieciaków, poinformuj mnie o tym ! Przy większej gromadce przyjeżdżamy we dwie !

 

Podczas przyjęcia otaczamy pociechy opieką, a rodzicom dajemy chwilę wytchnienia oraz możliwość relaksu. Sprawdź sam, jak super może się bawić Twoje dziecko. Na urodzinkach lub innych imprezach organizowanych przez Ciebie w domu, restauracji lub innym miejscu!

 

Zorganizujemy każdą imprezę w sposób w pełni profesjonalny, bezpieczny i niezapomniany. Bo najlepsza zabawa tylko z NAMI. Podczas urodzinek Twojego dziecka zapewniamy atrakcje takie jak:- zabawy taneczne, - konkursy,- skręcane balony,- dla starszych dzieciaków balony z konfetti (robione przez dzieciaki - troszkę bałaganu dla rodzica ale mnóstwo frajdy dla dzieciaków),- malowanie twarzy, - wizyta maskotki animacyjnej Minionka lub Marshalka (do uzgodnienia, przy jednym animatorze prosimy o osobę chętną do przebrania się).

 

Czas powyższych atrakcji wynosi minimum 2h z możliwością przedłużenia!

 

Latem zorganizujemy urodzinki w Twoim ogrodzie, z dmuchańcami namiotem, watą, popcornem !

 

Organizujemy również wystrój domów balonami.U nas zakupisz również talerzyki, kubeczki i wszystkie inne potrzebne artykuły na urodziny z ulubionymi postaciami z bajek Twojej pociechy!

 

Nasze realizacje można podejrzeć na fb:Studio Urodzinowe Ady P.Z racji że często przebywamy poza biurem jesteśmy zdani na telefony, dlatego prosimy kontaktować się bezpośrednio pod nr tel. lub na fb.

 

Najszybszy kontakt z nami: tel. 535 514 867 lub na fb : Animatorka Ada P.

Poznaj naszą ofertę:

Nasze ZAbawy

Animatorzy

Urządzenia rekreacyjne

Piniaty

Dekoracje

Namioty

Strona stworzona przez studio prottivo.pl